61. aukció
Balla Béla (1882-1965) Virágos rét
24

Balla Béla (1882-1965)

Virágos rét

Olaj, papírlemez, 48x67,5 cm
Jelezve jobbra lent: Balla B
Kikiáltási ár: 440 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft