10. aukció
Balla Béla (1882-1965) Virágos rét
51

Balla Béla (1882-1965)

Virágos rét

Olaj, papírlemez, 28x33 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 160 000 Ft