68. Aukció
Balázs János (1905-1977) Virágos táj arcokkal
148

Balázs János (1905-1977)

Virágos táj arcokkal

Olaj, farost, 41,5 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft