54. aukció
Bornemisza Géza (1884-1966) Virágos udvar, 1924
194

Bornemisza Géza (1884-1966)

Virágos udvar, 1924

Olaj, vászon, 45x32 cm
Jelezve balra lent: Bornemisza Géza 1924
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft