15. aukció
Litteczky Endre (1880-1953) Virágot szedő nő
70

Litteczky Endre (1880-1953)

Virágot szedő nő

Olaj, vászon, 63x57,5 cm
Jelezve jobbra lent: Litteczky
Kikiáltási ár: 240 000 Ft