Exkluzív téli ajánlat
Rippl-Rónai József (1861-1927) Virágot szedő nők (Nők erdőben), 1915
26

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Virágot szedő nők (Nők erdőben), 1915

Olaj, papírlemez, 23,5 x 44 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai

Hátoldalon: női portré, Rippl-Rónai korai színes kontúrrajza és a művész sajátkezű feljegyzései:
„Projektum, Grünwald Vilmos Andrássy úti villájának ebédlőjéhez Rippl-Rónai” – és még néhány rosszulolvasható s