13. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Virágözön a kerti boglya árnyékában, 1928
89

Kádár Géza (1878-1952)

Virágözön a kerti boglya árnyékában, 1928

Olaj, vászon, 60x74 cm
Jelezve jobbra lent: NB. Kádár Géza 1928
Kikiáltási ár: 800 000 Ft