10. aukció
Zorkóczy Gyula (1873-1932) Virágszedő kislányok
53

Zorkóczy Gyula (1873-1932)

Virágszedő kislányok

Olaj, karton, 22x27 cm
Jelezve jobbra lent: Zorkóczy Gy.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft