72. Tavaszi aukció
Telkessy Valéria plein-air
143

Telkessy Valéria (1870-1950)

Virágszedők

Olaj, vászon, 75 x 59,5 cm
Jelezve balra lent: Telkessy V.
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft