62. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Virágzó fa
48

Járitz Józsa (1893-1986)

Virágzó fa

Olaj, vászon papírlemezen, 35,5x27,5 cm
Jelezve balra lent: Járitz
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

157

Járitz Józsa (1893-1986)

Naplemente

Kikiáltási ár: 800 000 Ft