34. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Virágzó fák, 1973
150

Boldizsár István (1897-1984)

Virágzó fák, 1973

Olaj, vászon, 60x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1973 Zánka
Kikiáltási ár: 380 000 Ft