25. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Virágzó fák
5

Fényes Adolf (1867-1945)

Virágzó fák

Olaj, fa, 16x21,5 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A., Jelezve hátoldalon: Ezt a képet a Vérhalom téren festettem
Kikiáltási ár: 380 000 Ft