50. Jubileumi Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Virágzó fák
33

Virágzó fák

Akvarell, fedőfehér, papír, 29x47,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky … hegy Jelezve balra lent: hagyatéki pecsét Hátoldalon: hagyatéki pecsét, leltározta Pálmai 1919. május hó
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: