52. aukció
Balla Béla (1882-1965) Virágzó fák között, 1914
177

Balla Béla (1882-1965)

Virágzó fák között, 1914

Olaj, papírlemez, 21,5x22 cm
Jelezve hátoldalon: Ezt a képet Margitnak adom tiszteletem jeléül Arad 914. júl 18 Balla Béla
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 500 000 Ft