17. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Virágzó fák
53

Virágzó fák

Olaj, vászon kartonon, 23x31 cm
Jelezve jobbra lent: Pistának Mednyánszky
Kikiáltási ár: 750 000 Ft