5. aukció
Börtsök Samu (1881-1931) Virágzó hortenziák
46

Börtsök Samu (1881-1931)

Virágzó hortenziák

Olaj, vászon, 100x72 cm
Jelezve balra lent: Börtsök
Kikiáltási ár: 600 000 Ft