7. aukció
Pechán József (1875-1922) Virágzó orgonabokrok
119

Pechán József (1875-1922)

Virágzó orgonabokrok

Olaj, karton, 45x54 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán József
Kikiáltási ár: 300 000 Ft