18. aukció
Balla Béla (1882-1965) Virágzó rét
153

Balla Béla (1882-1965)

Virágzó rét

Olaj, vászon, 83x73 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 140 000 Ft