Visconti gondolán, 1988
Olaj, színezők, vászon, fa, fémháló, műgyanta, 300 x 160 cm
Jelezve hátoldalon: Konkoly Gyula 1988
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft
Konkoly Gyula. St.art Galéria, Budapest, 2008, 124. oldal