6. Háború utáni és Kortárs művek aukciója
Konkoly Gyula (1941-) Visconti gondolán, 1988
83

Konkoly Gyula (1941-)

Visconti gondolán, 1988

Olaj, színezők, vászon, fa, fémháló, műgyanta, 300 x 160 cm
Jelezve hátoldalon: Konkoly Gyula 1988
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft

Konkoly Gyula. St.art Galéria, Budapest, 2008, 124. oldal