44. aukció
Szabó Vladimir (1905-1991) Visegrád
80

Szabó Vladimir (1905-1991)

Visegrád

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Szabó Vladimir
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft