Visszatekintő; Hátoldalon: Halász
Pasztell, akvarell, papír, 43x30 cm, hátoldalon: 30x43 cm
Jelezve hátoldalon jobbra lent: Egry József Keszthely
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft
-egykor Kozáry Géza tulajdonában