6. aukció
László Fülöp (1869-1937) Visszautasított szerelem
27

László Fülöp (1869-1937)

Visszautasított szerelem

Olaj, karton, 30x40 cm
Jelezve jobbra lent: László F.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft