4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Nagy Gábor (1949-) Viszony, 1985
66

Nagy Gábor (1949)

Viszony, 1985

Akvarell, fedőfehér, ceruza, papír, 70 x 85 cm
Jelezve középen lent: Nagy Gábor 1985
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

¦ Szölke László gyűjteményében

¦ “Átkelés” – Nagy Gábor kiállítása. REÖK Galéria, Szeged, 2020. október 10. – 2021. január 3.

¦ Wehner Tibor: Szölke-gyűjtemény. Festmény, grafika, szobor, érem. Ferenczy Múzeumi Centrum, MűvészetMalom, Szentendre, 2019, 287. oldal