10. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Viszonylatok, 1988
100

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Viszonylatok, 1988

Olaj, vászon, 60x60 cm
Jelezve hátoldalán: 88/17. Gyarmathy Tihamér 988 "Viszonylatok" 60x60 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft