10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Aknay János (1949) Viszonyok, 1977
116

Aknay János (1949)

Viszonyok, 1977

Olaj, pasztel, farost, 60 x 91 cm
Jelezve jobbra lent: Aknay J. 77,
Jelezve hátoldalon: Aknay János Szentendre Viszonyok
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft