41. aukció
Jeges Ernő (1898-1956) Viterbo, 1935
113

Jeges Ernő (1898-1956)

Viterbo, 1935

Akvarell, papír, 49x68,5 cm
Jelezve balra lent: Jeges Ernő Viterbo 1935
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft