34. aukció
Egry József (1883-1951) Vitorlafeszítő
175

Egry József (1883-1951)

Vitorlafeszítő

Pasztell, akvarell, papír, 53,5x46 cm
Jelezve jobbra lent: Egry József Keszthely
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft