67. Aukció
Corini Margit (1897-1982) Vitorlás
131

Corini Margit (1897-1982)

Vitorlás

Olaj, vászon, 80 x 100 cm
Jelezve jobbra lent: M. de Corini
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 800 000 Ft