26. aukció
Pleidell János (1915-2007) Vitorlások
9

Pleidell János (1915-2007)

Vitorlások

Olaj, vászon, 60x80 cm
Jelezve jobbra lent: Pleidell
Kikiáltási ár: 280 000 Ft