68. Aukció
Bölcskey Ferenc (1897-1976) Vitorlások, 1935
10

Bölcskey Ferenc (1897-1976)

Vitorlások, 1935

Olaj, papírlemez, 67,5 x 56 cm
Jelezve balra lent: Bölcskey 935 Chioggia
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft