12. aukció
Haranglábi Nemes József (1889-1976) Vitorlások
23

Haranglábi Nemes József (1889-1976)

Vitorlások

Olaj, karton, 22x29 cm
Jelezve jobbra lent: J. de Nemes
Kikiáltási ár: 150 000 Ft