13. aukció
Tibor Ernő (1885-1945) Vitorlások
84

Tibor Ernő (1885-1945)

Vitorlások

Olaj, karton, 36x45,5 cm
Jelezve balra lent: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 150 000 Ft