14. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Vitorlások
21

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Vitorlások

Olaj, fa, 42x51 cm
Jelezve balra lent: Diener Dénes
Kikiáltási ár: 220 000 Ft