1. aukció
Bölcskey Ferenc (1897-1976) Vitorlások Chioggia-ban, 1931
68

Bölcskey Ferenc (1897-1976)

Vitorlások Chioggia-ban, 1931

Olaj, karton, 86x70 cm
Jelezve balra lent: Chioggia 1931 Bölcskey
Kikiáltási ár: 200 000 Ft