19. aukció
Jankay Tibor (1899-1994) Vitorlások házakkal
101

Jankay Tibor (1899-1994)

Vitorlások házakkal

Olaj, farost, 81x122 cm
Jelezve balra középen: Jankay
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

102

Jankay Tibor (1899-1994)

Vízparti város

Kikiáltási ár: 260 000 Ft