14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Soltra Elemér, absztrakt, Pécs
71

Soltra Elemér (1922-2013)

Víz mélye, 1982

Olaj, vászon, 70 x 45,5 cm
Jelezve balra lent: SE 1982
Jelezve jobbra lent: "Víz mélye" Soltra Elemér
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft