10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Szűcs Attila (1967-) Vízesés, 1997
104

Szűcs Attila (1967-)

Vízesés, 1997

Olaj, vászon, 140 x 200 cm
Jelezve hátoldalon: Szűcs Attila 1997 "Vízesés"
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:
¦ Nincs többé titok! Gerő László nemzetközi kortárs művészeti gyűjteménye. MűvészetMalom, FMC Szentendre, 2018. április 8. – szeptember 9. (kat. 57. oldal)
¦ a művész honlapján
¦ Szűcs Attila 1990-1999. Gutenberg Nyomda, Budapest, 1999, 90. oldal