63. aukció
Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891) Vízesés a hegyekben, 1858
99

Markó Károly, Ifj. (1822 - 1891)

Vízesés a hegyekben, 1858

Olaj, fa, 19,5x25,5 cm
Jelezve balra lent: C. Markó 1858
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 3 000 000 Ft