63. aukció
Zimmermann, Albert August (1808-1888) Vízesés Zillertalban
128

Zimmermann, Albert August (1808-1888)

Vízesés Zillertalban

Olaj, fa, 27,5x24,5 cm
Jelezve balra lent: Albert Zimmermann
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft