2. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Vízhordó lány, 1874
63

Mészöly Géza (1844-1887)

Vízhordó lány, 1874

Olaj, vászon, 29x19 cm
Jelezve balra lent: 874
Kikiáltási ár: 260 000 Ft

Védett