73. őszi aukció
Markó András jelenet
164

Markó András (1824-1895)

Vízhordók, 1878

Olaj, vászon, 29 x 23,5 cm
Jelezve jobbra lent: And. Markó 1878
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft