68. Aukció
Batthyány Gyula (1887-1959) Vízhordók, 1933 körül
93

Batthyány Gyula (1887-1959)

Vízhordók, 1933 körül

Olaj, vászon, 81 x 106 cm
Jelezve balra lent: Batthyány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 15 000 000 - 20 000 000 Ft