10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Lantos Ferenc (1929-2014) Vízi világ, 1989
7

Lantos Ferenc (1929-2014)

Vízi világ, 1989

Akvarell, papír, 43 x 61 cm
Jelezve hátoldalon: Lantos 1989
Hátoldalon: hagyatéki pecsét
Kikiáltási ár: 420 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft