70. Őszi Aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Vízió, 1964
158

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Vízió, 1964

Akvarell, olaj, papír, 66,5 x 100 cm
Jelezve hátoldalon: 64/39 Vízió
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft