52. aukció
Balázs János (1905-1977) Vízió 3.
91

Balázs János (1905-1977)

Vízió 3.

Olaj, bőr, 29,5x34 cm
Jelezve balra lent: Balázs János.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

Vízió 4.
Olaj, bőr, 31×32 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János.