9. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Korga György (1935-2002) Vízió
58

Korga György (1935-2002)

Vízió

Olaj, farost, 80 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Korga
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft