62. aukció
Balázs János (1905-1977) Vízió
198

Balázs János (1905-1977)

Vízió

Olaj, vászon, 66,5x77 cm
Jelezve jobbra lent: Balázs János
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 3 500 000 Ft