66. aukció (2021. június)
Berény Róbert (1887-1953) Vízparti fák
129

Berény Róbert (1887-1953)

Vízparti fák

Olaj, vászon, 72 x 59 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 2 000 000 - 3 000 000 Ft