18. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Vízparti fák
46

Vízparti fák

Olaj, vászon, 85,5x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft

BÁV 89. aukció, 215. tétel