27. aukció
Tóth Menyhért (1904-1980) Vízparti házak
214

Tóth Menyhért (1904-1980)

Vízparti házak

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve balra lent: TM
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft